KK-uka: Litterært kvarter med Laila Foldvik

Laila F. Foldvik forfatter av boka «Det stille mammaopprøret.»

Forfatteren vil være til stede gjennom dagen for samtale og signering av bøker.

Kl. 13.00 Litterært kvarter: Forfatteren har ordet!

Laila Fresjarå Foldvik, er født i Alta, bodd mange forskjellige steder i Norge og bodd i Frankriket. Hun er utdannet ergoterapeut, og jobbet som det i begge land.

Hun har først og fremst interessert seg for de aller minste, og da spesielt tilknytningen mellom mor og barn. Dette har blant annet bidratt til opprettelsen av to foreninger, morsrolleorganisasjonen Tid for Barn (2011) og Små Barns Beste (2024) som er opptatt av at små barn skal ha «ro til å gro.»   

Laila er fembarnsmor, bestemor til snart fire og bor på Foldvik.

Detaljer

Dato onsdag 07. oktober 2026
Klokkeslett 13:00 – 13:30
Kalender Kunst- og kulturaktiviteter

Sted

Navn Kultursmia SKK
Adresse
Rådhusgaten 27A
3290 STAVERN
Stedsbeskrivelse Stavern Kunst og Kultur forening (SKK) sitt eget lokale, der 1. etasje brukes til utstillinger, konserter, bokbad, litteraturkvelder, kursaktivitet, salg med mer i regi av foreningen. I Påske-, Sommer- og Høstferie er lokalet normalt åpent kl 12-17 alle dager. Ellers i året åpnes det ifm aktiviteter.